سیستم صوتی و تصویری خانه هوشمند

کنترل هوشمند صوت وتصویر توسط سیستم DLNA

سیستم صوتی و تصویری خانه هوشمند با بهره گیری از تکنولوژی DLNA بر آن شدیم که علاوه بر سیستم اتوماسیون برای روشنایی و سیستم های سرمایشی- گرمایشی، با ورود سیستم صوتی و تصویری به منازل، مدرنیته را به منازل وارد کنیم. با استفاده از این دستگاه ها و ابزار ها، می توان فایل های چندرسانه ای خود را براحتی و بدون نیاز به هیچ وسیله جدیدی، در مکان های مختلف پخش کنید. به طور مثال، تصاویر آلبوم شخصی یا ازدواج خود را که در کامپیوتر ذخیره شده است را بر روی صفحه تلویزیون خود منتقل کرده و مشاهده کنید و یا آهنگ مورد نظر خود را که بر روی آی پاد شما ذخیره شده است از بلنگوهای پذیرایی پخش کنید. این سیستم شامل آمپلی فایر ها و مبدل های DLNA و موارد دیگر می شود.

کنترل هوشمند صوت وتصویر توسط مبدلهای آی آر

در سیستمهای دیگر صوتی تصویری شما می توانید به کمک مبدلهای آی آر هر گونه وسیله صوتی تصویری با هر برند و مدلی را کنترل کرده و در نتیجه سیستم صوتی و تصویری خود را به سیستم هوشمند اضافه کرده و کنترل کاملی برروی آنها از تمامیه کنترل کنندهای سیستم هوشمند مانند کلیدهای هوشمند ریموتهای سیستم هوشمند و راه اندازی سناریو ها ترکیبی از روشنایی و سیستمهای صوتی و هر آنکه می توند فکر خلاق طراح سیستم هوشمند به فکرش برسد را انجام داد.

کنترل هوشمند صوت وتصویر توسط مبدلهای KNX

در روش دیگر اتصال سیستم صوتی و تصویری به سیستمهای هوشمندی که بر اساس پروتکل  KNX طراحی شده اند می توان با خرید دستگاههای صوتی و تصویری که پروتکل  KNX را ساپورت می کنند کنترل این وسایل را از طریق سیستم هوشمند خانه و ساختمان خود در دست داشت و انواع مختلف کنترل را از طریق کلیدها و نرم افزار ها و سناری های هوشمند سازی بر روی این وسایل صوتی و تصویری انجام داد