راهکار برای هتل ها

smarthotel

راه کار های هتل ها :

سیستم هتل هوشمند بهورزان، امکان ایجاد اتوماسیون وکنترل امکانات سرگرمی (پخش فیلم، موسیقی و…) را در هتل ها فراهم می‌آورد.

  • مهمانان هتل های هوشمند بهورزان می‌توانند با یک ریموت، پرده ها، چراغ ها، دما و وضعیت اتاق خود را کنترل نمایند. در ضمن با همان ریموت از امکاناتی نظیر تلویزیون، موسیقی و سیستم پخش فیلم هتل بهره‌ مند خواهند شد.علاوه بر آن امکان تنظیم اتوماتیک شدت نور، رنگ و دما و تهویه اتاق برحسب تعداد افراد حاضر در اتاق نیز خواهد بود.
  • این همه ی قابلیت سیستم هتل هوشمند بهورزان نیست. ریموت کنترلی که از آن  صحبت کردیم این امکان را برای مهمان فراهم می‌آورد تا برای هنگام بیدار شدن از امکان پخش موسیقی دلخواه و نیز باز شدن پرده ها و افزایش تدریجی میزان نور چراغ ها در زمان معین برخوردار گردد
  • میهمانان می توانند قسمت پذیرش هتل را از سرویس مورد نظر خود مانند نظافت اتاق، گاوصندوق و… مطلع نماید. همه اینها باعث می‌شود تا مهمانان هتل به شکلی بی سابقه، فضای مورد نظر خود را در مدت اقامت ایجاد کنند.
  • بواسطه این سیستم امکان کنترل متمرکز رفت و آمد مهمانان از بخش مدیریت بوده ،و تنها با ثبت اثر انگشت هر فرد در هنگام پذیرش و تخصیص زمان اقامت و شماره اتاق ، دیگر نیازی به دادن هیچ گونه کلید و یا.. نخواهد بود  و هرکس با اثر انگشت خود در زمان تعیین شده امکان ورود به اتاق مختص خود را خواهد داشت .
  • به واسطه ثبت اثر انگشت مرکزی دیگر نیازی به همراه داشتن فیش، قبض و پول برای تعاملات داخل هتل  نخواهد بود. ثبت اثر انگشت، در هر نوبت پرداخت و تسویه  حساب نهایی در هنگام ترک هتل جایگزین مناسبی برای مشکلات مذکور خواهد بود.
  • نکته جالب توجه دیگر این است که تنظیمات هر مهمان در حافظه سیستم ثبت خواهد شد تا در صورت ورود مجدد مهمان به آن هتل، بلافاصله تنظیمات قبلی برای وی اجرا شده و اتاق خیلی سریع به محیط مطلوب او تبدیل گردد.
  • سیستم هتل هوشمند بهورزان بدون ایجاد مزاحمت برای مهمانان صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی نموده و در نتیجه کاهش چشمگیری در هزینه خواهد داشت. به عنوان نمونه، زمانیکه اتاق ها خالی هستند، سیستم HVAC و روشنایی نیز خاموش خواهند بود.
  • در یک هتل هوشمند امکان اطلاع رسانی هرگونه تغییری در برنامه های زمانبندی شده هتل روی موبایل مهمانان خواهد بود .
  • در این نسل جدید هتل ها امکان تنظیم هرگونه خصیصه ای از قبیل نور،دما ،رنگ،شبکه ها تلوزیونی و برنامه های آموزشی و راهنماهای گردش گری قبل از زمان رزرو خواهد بود و شما با ورود به هتل از محیطی دلخواسته که قبل از اقامت تنظیم نموده اید لذت خواهید بود .